Strona startowa

Jesteś tu: » Strona startowa

"Mamo, tato, baw się z nami"

TURNIEJ RODZIN KLAS PIERWSZYCH

Dnia 29 kwietnia 2014r. o godz. 16.30

w hali OSiR odbędzie się

TURNIEJ RODZIN KLAS PIERWSZYCH

pod hasłem "Mamo, tato, baw się z nami"

Zapewniamy dobrą zabawę i sportową rywalizację :)

Program tygodnia ekologicznego
jest dostępny w zakładce
"Wydarzenia i sukcesy uczniów"
.
Zapraszamy do zapoznania się z nim.

UWAGA!

Dzieci z obwodu szkoły, których rodzice złożyli karty zgłoszeń, zostały przyjęte do szkoły na rok szkolny 2014/2015.

Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy I-szej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 znajduje się na tablicy ogłoszeń przy sekretariacie szkoły (I piętro).

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji do klasy I-szej PSP nr 2 lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do klasy I-szej podana zostanie do publicznej wiadomości do dnia 24 kwietnia 2014 r.

Zdjęcie z Papieżem

23. 04. 2014r. o godzinie 16.00. pod pomnikiem Jana Pawła II spotkają się Ci, którzy kochają Papieża Polaka.

Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie Publicznego Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych z Oddziałami Integracyjnymi w Świebodzicach w ramach projektu: „Pokolenie Jana Pawła II” zapraszają świebodziczan do wspólnego zdjęcia na tle pomnika Jana Pawła II. Zdjęcie posłuży jako dokument pamięci Mieszkańców Naszego Miasta o wartościach głoszonych przez Ojca Świętego.

Pod opieką polonistki: p. Małgorzaty Chojdy-Ozgi i nauczycielki religii: p. Katarzyny Wrony uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Świebodzicach realizują projekt edukacyjny, którego celem jest określenie wpływu Jana Pawła II na życie świebodziczan. W ramach projektu powstają artykuły prasowe, w tym wywiady, film, prezentacja multimedialna, scenariusz finału projektu i tomik poezji p. Małgorzaty Chojdy-Ozgi( na jego okładce znajdzie się zdjęcie Świebodziczan na tle pomnika).

Osobą od początku wspierającą realizację projektu: Pokolenie Jana Pała II jest Burmistrz Miasta Świebodzice: Pan Bogdan Kożuchowicz. Serdecznie zapraszamy wszystkich, dla których życie Jana Pawła II jest symbolem właściwych wyborów, do wzięcia udziału w projekcie- zróbmy razem zdjęcie, utrwalmy to, co wartościowe.

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo