Strona startowa

Pragniemy złożyć życzenia
zdrowych i pogodnych świąt Wielkanocnych,
obfitości na świątecznym stole,
smacznego jajka oraz wiosennego nastroju
w rodzinnym gronie.

UWAGA!

Dzieci z obwodu szkoły, których rodzice złożyli karty zgłoszeń, zostały przyjęte do szkoły na rok szkolny 2014/2015.

Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy I-szej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 znajduje się na tablicy ogłoszeń przy sekretariacie szkoły (I piętro).

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji do klasy I-szej PSP nr 2 lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do klasy I-szej podana zostanie do publicznej wiadomości do dnia 24 kwietnia 2014 r.

WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

17 - 22 KWIETNIA

2014r.

Zdjęcie z Papieżem

23. 04. 2014r. o godzinie 16.00. pod pomnikiem Jana Pawła II spotkają się Ci, którzy kochają Papieża Polaka.

Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie Publicznego Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych z Oddziałami Integracyjnymi w Świebodzicach w ramach projektu: „Pokolenie Jana Pawła II” zapraszają świebodziczan do wspólnego zdjęcia na tle pomnika Jana Pawła II. Zdjęcie posłuży jako dokument pamięci Mieszkańców Naszego Miasta o wartościach głoszonych przez Ojca Świętego.

Pod opieką polonistki: p. Małgorzaty Chojdy-Ozgi i nauczycielki religii: p. Katarzyny Wrony uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Świebodzicach realizują projekt edukacyjny, którego celem jest określenie wpływu Jana Pawła II na życie Świebodziczan. W ramach projektu powstają artykuły prasowe, w tym wywiady, film, prezentacja multimedialna, scenariusz finału projektu i tomik poezji p. Małgorzaty Chojdy-Ozgi( na jego okładce znajdzie się zdjęcie świebodziczan na tle pomnika).

Osobą od początku wspierającą realizację projektu: Pokolenie Jana Pała II jest Burmistrz Miasta Świebodzice: Pan Bogdan Kożuchowicz. Serdecznie zapraszamy Wszystkich, dla Których życie Jana Pawła II jest symbolem właściwych wyborów, do wzięcia udziału w projekcie- zróbmy razem zdjęcie, utrwalmy to, co wartościowe.

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo